Ми завжди відкриті для взаємовигідного співробітництва
Дзвоніть нам:+38 (044) 567-86-77
+38 (044) 567-86-61
Наша адреса:02093, Україна, м. Київ,
вул. Бориспільська, 34А

Про підприємство

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД" є державним комерційним підприємством, створеним на державному майні.

Регулювання, контроль та координація діяльності Підприємства здійснюються Державним концерном "Укроборонпром" як уповноваженим суб'єктом господарювання з управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі.

Серед підприємств з ремонту бронетанкової техніки України ДП “КБТЗ” є найбільш потужним з річним обсягом виробництва 80‑100 млн.грн. Виробничі цехи і дільниці відповідно до технології виробництва оснащені високопродуктивним технологічним устаткуванням. Державне підприємство “Київський бронетанковий завод” сьогодні здійснює: капітальний ремонт і модернізацію танків Т‑55, Т‑62, Т‑72, самохідних шасі арт.систем “Акація”, “Тюльпан”, “Геоцинт”, самохідних шасі ракетних систем “Круг”, гусеничних міні загороджувачів “ГМЗ”, колесних бронет-ранспортерів БТР‑70, БТР‑80 і машин на їх базі, танкових двигунів усіх марок.

Крім того, за останні роки значно розширений випуск запасних частин для ремонту бронетанкової техніки на заводах замовника. Серійно випускаються гусеничні стрічки з гумовим шарніром, деталі і вузли ходової частини, водяні, масляні та паливні системи, комплекти динамічного захисту, електро- і гідромонтажні комплекти, прибори електрообладнання та інші.

За останні роки підприємство зоорінтоване на виготовлення і поставку продукції для інозамовника.

Великим досягненням є підготовка в короткий термін виробництва і випуск зразків бронетранспортерів БТР‑3У, БТР‑3Е1, БТР‑ДА з новими двигунами вітчизняного і імпортного виробництва, автоматичною коробкою передач і бойовими модулями.

Окремим напрямком в діяльності заводу є підготовка кадрів по усім необхідним на заводі спеціальностям, а також надання послуг з освоєння капітального ремонту бронетанкової техніки і вводу до ладу обладнання на заводах замовника.

Ми постійно шукаємо нові можливості для взаємовигідного співробітництва.

Наші двері завжди відкриті для Вас!

Коротка історична довідка

1935 рік
Заснована автобронетанкова ремонтна база № 7, як перше в країні танкоремонтне підприємство.
1936 рік
Перший капітальний ремонт танка Т-26.
1940 рік
Уперше в країні освоєно капітальний ремонт двигуна В-2. Початок освоєння ремонту танка Т-34.
1941-44 роки
Завод входив до складу діючих армій фронтів, де здійснював ремонт безпосередньо в частинах.
1944 рік
7-й Бронетанковий ремонтний завод.
1946 рік
Перебазування заводу у відновлені цехи на нинішню територію.
1948 рік
Воєнний ремонтний завод №7.
1952 рік
Воєнний завод №7.
1963 рік
7-й Бронетанковий ремонтний завод.
1968 рік
7-й завод по ремонту бронетанкової техніки.
1970-95 роки
Початок широкомасштабної перебудови організації праці. Освоєння нових зразків танків Т‑62, Т‑72.
1971 рік
7-й Ордена Трудового Червоного Прапора завод по ремонту бронетанкової техніки.
Завод нагороджено “Орденом Трудового Червоного прапору”.
1978 рік
7-й Ордена Трудового Червоного Прапора завод по ремонту бронетанкової техніки імені Головного маршала бронетанкових військ Бабаджаняна А.Х.
1979 рік
7-й Бронетанковий ремонтний Ордена Трудового Червоного Прапора завод імені Головного маршала бронетанкових військ Бабаджаняна А.Х.
1992 рік
Державне підприємство «Київський ремонтно-механічний завод».
2003 рік
Казенне підприємство «Київський ремонтно-механічний завод».
2004 рік
Освоєння та випуск бронетранспортерів БТР-3Е, БТР-3У, БТР-ДА, БРЕМ‑2000К.
2006 рік
№602 державне підприємство «Київський ремонтно-механічний завод».
2007 рік
Система управління підприємства вперше сертифікована відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2001.
2010 рік
Система управління ресертифікована відповідно до вимог нової версії стандарту ISO 9001:2008.
2012 рік
№72 державне підприємство «Київський бронетанковий завод» по теперішній час.

Основні напрямки діяльності ДП “КБТЗ”

 • Танки
 • Бронетранспортери
 • Спецтехніка
 • Двигуни
 • Ремонтні майстерні
 • Учбове обладнання
 • Товари господарського призначення

Структура  виробництва

Високі   досягнення   підприємства   в  області  капітального  ремонту техніки і дизельних двигунів забезпечується відпрацьованою за довгі роки   роботи    добре   розвиненою   виробничою    інфраструктурою, групою   цехів  та  дільниць  з  ремонту  бронетанкового  озброєння та техніки:

 • ремонтно-механічний цех;
 • цех з ремонту двигунів;
 • дільниця з ремонту корпусів;
 • цех з ремонту та виготовленню деталей;
 • цех з ремонту та виготовлення  агрегатів;
 • цех виготовлення електроспецобладнання та озброєння;
 • дільниця виготовлення гусеничних  стрічок;

Допоміжне виробництво:

 • інструментальна дільниця;
 • дільниця нестандартного обладнання;
 • ремонтно-будівельна дільниця.

Технологічні потоки

Потоки, які чітко функціонують, дають можливість якісно і в заплановані терміни реалізувати складні програми виготовлення, капітального ремонту і глибокої модернізації бронетанкового озброєння і техніки.

Ремонт броньованих корпусів

Корпус бронетанкової техніки (танка та інш.) є одним з найбільш складним у роботі.
При проведенні ремонту(дообладнання нових корпусів БТР) проводиться не тільки відновлення геометричних параметрів, але і виконується комплекс робіт зпідвищення їх захисту.

Ремонт та виготовлення башт

При ремонті башт проводяться роботи з установки комплексу додаткового захисту:

 • додаткових броньованих елементів;
 • комплекту динамічного захисту;
 • протирадіаційних  листів.

При виготовленні башт проводиться увеь комплекс монтажу блоків і систем управління озброєнням та  перевірка відповідності параметрів, сигналів та команд, що ними подаються.

Ремонт озброєння

Якісно виконується ремонт основного озброєння і техніки: гладкоствольних і нарізних гармат калібру 100, 125 мм.

Складання та випробування

Складання бойових машин здійснюється в цеху складання на поточній лінії і заключається в злагодженій  роботі з монтажу  ходової частини,  силової установки,  вузлів і агрегатів,  трубопроводів усіх систем, кабельних вузлів і проводів.

Стаціонарне випробування зібраного виробу.

Паралельно  проводяться  роботи  з  монтажу  башти,  установки гармати,  приладів  і  систем управління вогнем, вивірка прицілів.
Після установки башти в корпус машини (БТР) передаються в здавальну дільницю, де вони доводяться до вимог згідно з контрактом.

Виходячи з того, що за останні 10-12 років підприємство зорієнтовано на виготовлення продукції для іноземних партнерів, та проведений маркетинг показав, що ця тенденція збережеться і на перспективу керівництвом Державного підприємства  „Київський бронетанковий завод” в листопаді 2006 року було прийнято рішення:

 • для підвищення авторитету підприємства (іміджу) на світовому ринку торгівлі озброєнням;
 • для інвестиційної привабливості;
 • надання значних переваг  в тендерах перед конкурентами;
 • та підвищення якості продукції, яка випускається, і культури виробництва на існуючу систему управління якості підприємства розробити і впровадити систему, яка відповідала б вимогам міжнародного стандарту ІSO 9001:2000 і національного стандарту ДСТУ ІSO 9001: 2001.

В травні 2007 року розроблена система управління якості Державного підприємства „Київський бронетанковий завод” була сертифікована

В квітні 2010 року система управління якості  була ресертифікована за міжнародним стандартом ІSO 9001:2008 і національним стандартом ДСТУ ІSO 9001: 2009.

Шлях  підприємства до сертифікації  системи менеджменту якості відповідно  до  вимог  міжнародного  стандарту ISO 9001:2000

Менеджмент – скоординована діяльність з керівництва і управління організацією по відношенню до якості.

Система призначена для управління видами діяльності на всіх етапах: від заключення контракту, проектування, закупівлі і виробництва до постачання та обслуговування, щоб не допустити проблем з якістю і гарантувати,  що якість реалізована  в продукті.

Виходячи з того, що за останні 10 – 12 років підприємство зорієнтовано на виготовлення продукції для іноземних партнерів та проведений маркетинг показав, що ця тенденція збережеться і на перспективу  керівництвом   підприємства,  у листопаді 2006 р. було прийнято стратегічне рішення  -  для підвищення авторитету підприємства (іміджу) ) на світовому ринку торгівлі озброєнням, його інвестиційної привабливості, можливості кооперації, надання значних переваг в тендерах перед конкурентами та підвищення якості продукції, яка випускається, і культури виробництва на існуючу систему управління,  розробити і впровадити систему, яка відповідала б вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000.     

На протязі грудня 2006 року – квітня 2007 року, завдяки компетентності, рішучим діям адміністрації підприємства, керівникам підрозділів та персоналу в цілому була створена, документально оформлена та впроваджена у виробництво система менеджменту якості відповідно  до вимог міжнародного стандарту  ISO 9001:2000.

 

Ресертифікаційний аудит

Ресертифікаційний  аудит - це аудит,який проводиться в кінці сертифікаційного періоду ,щоб визначити чи може сертифікат бути перевиданим на наступний термін (3 роки).

Поява нового видання ISO 9001 у редакції 2008 року та рішенням ISO спільно із IAF були прийняті правила переходу до нової версії стандарту ISO (після 14.11.2010 року будь-яка існуюча сертифікація на віповідність вимогам ISO 9001:2000 буде вважатись недійсною), тому керівництвом підприємства було прийнято рішення здійснити заходи з підготовки існуючої системи менеджменту якості, ресертифікувати систему відповідно до вимог нової версії стандарту ISO 9001:2008.

В період з грудня 2009 року по квітень 2010 року завдяки зусиллям бюро сертифікації і внутрішнього аудиту, разом з персоналом від підрозділів і  суттєвій організаційній та фінансовій підтримці з боку керівництва підприємства, заходи з підготовки системи  відповідно новій версії стандарту були своєчасно виконані.

Склад аудиторів від сертифікаційного органу:

Керівник аудиту -  Лесик Д.М.
Аудитори: - Руадзе С. А., Говорун А.В.

Висновок за результатами ресертифікаційного аудиту:
система менеджменту якості підприємства рекомендується до видачі сертифікату відповідно нової версії ISO 9001:2008 (на термін до 2013 р.)

№ 1 «Баланс» 2013 р. (Звіт про фінансовий стан)

№ 2 «Звіт про фінансовий результат»,2013 р.

№ З «Звіт про рух грошових коштів», 2013 р.

№ 4 «Звіт про власний капітал», 2013 р.

№ 5 «Примітки до річної фінансової звітності», 2013р.

№ 1 «Баланс» 2014 р. (Звіт про фінансовий стан)

№ 2 «Звіт про фінансовий результат»,2014 р.

№ З «Звіт про рух грошових коштів», 2014 р.

№ 4 «Звіт про власний капітал», 2014 р.

№ 5 «Примітки до річної фінансової звітності», 2014р.

КИЇВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД © 2014-2015
Дзвоніть нам:+38 (044) 567-86-77
+38 (044) 567-86-61
Наша адреса:02093, Україна, м. Київ,
вул. Бориспільська, 34А