Ми завжди відкриті для взаємовигідного співробітництва
Дзвоніть нам:+38 (044) 567-86-77
+38 (044) 567-86-61
Наша адреса:02093, Україна, м. Київ,
вул. Бориспільська, 34А

Профорієнтація молоді

Профорієнтація молоді 15.03.201814 березня Київський міський центр зайнятості та ДК «Укроборонпром» провів профорієнтаційний захід для молоді «Люби і розбудовуй Україну» на території  Київського бронетанкового заводу. Під час заходу учні загальноосвітніх навчальних закладів та студенти коледжів міста Києва мали змогу довідатися про вакансії на ринку праці та пройти профорієнтаційне тестування. Також для молоді провели екскурсії Київським бронетанковим заводом та ознайомили з процесом виробництва та модернізацією бронетанкової і бойової техніки.

Крім цього, столичні навчальні заклади презентували молоді спеціальності, які користуються попитом на ринку праці.     

«Службою зайнятості приділяється велика увага профорієнтації молоді, зокрема, і за допомогою таких цікавих екскурсій. У рамках угод про співпрацю професійно-технічні та вищі навчальні заклади, ринкоутворюючі підприємства, молодіжні громадські організації часто залучаються до проведення для учнівської молоді безлічі нестандартних заходів, щоб допомогти їм визначитись зі своєю майбутньою професією. І те, що відбувається тут сьогодні, є яскравим прикладом такої співпраці», - зазначила під час заходу заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк.

 «У 2017-2018 роках 124 студенти вищих навчальних закладів, коледжів, ліцеїв проходять на підприємстві виробничу і переддипломну практику. У 2017 році після закінчення навчальних закладів на наше підприємство прийшли працювати 19 випускників. Це випускники як робітничих професій так і інженерно-технічних. Для залучення молодих фахівців на наше підприємство, нами розроблена програма мотивації молодих фахівців: щомісяця ми виплачуємо 25% доплати до посадового окладу протягом 3-х років; надаємо місце в гуртожитку» – наголосив директор Київського бронетанкового заводу Вадим Шкавро.

«Сьогодні, учасники заходу мають можливість ознайомитися з процесом виробництва та модернізацією бронетанкової і бойової техніки, а навчальні заклади  презентувати  школярам професії, які користуються попитом на ринку праці, в тому числі бронетанкового заводу. Столична служба зайнятості проводить системну профорієнтаційну роботу з учнями старших класів загальноосвітніх шкіл міста. З метою ознайомлення з ситуацією на ринку праці, усвідомленого вибору професій, зокрема робітничих, які є більш затребуваними у роботодавців м. Києва і організовано цей захід » - зазначив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Станом на 1 березня 2018 року кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного становила 3,2 тис. осіб, що на 0,9 тис. осіб (майже на 22%) менше, ніж на відповідну дату минулого року. Допомогу по безробіттю отримували 2,7 тис. осіб, що на 0,7 тис. осіб (21%), менше ніж на відповідну дату минулого року.

За сприяння столичної служби зайнятості у січні-лютому 2018 року знайшли роботу 1,0 тис. молодих громадян, зокрема, кожен другий з них був працевлаштований оперативно до набуття статусу безробітного.    Профорієнтаційними послугами протягом січня-лютого 2018 року було охоплено понад 4,0 тис. безробітних з числа молоді та 12,1 тис. осіб, які навчаються в різних навчальних закладах.

КИЇВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД © 2014-2015
Дзвоніть нам:+38 (044) 567-86-77
+38 (044) 567-86-61
Наша адреса:02093, Україна, м. Київ,
вул. Бориспільська, 34А