Ми завжди відкриті для взаємовигідного співробітництва
Дзвоніть нам:+38 (044) 567-86-77
+38 (044) 567-86-61
Наша адреса:02093, Україна, м. Київ,
вул. Бориспільська, 34А

Ремонт бронетехніки

 1. Основні види ремонтних послуг, що надає ДП «Київський бронетанковий завод»:

  БТР-70

  Бронетранспортер (ремонт)

   

  БТР-70 бойова колісна плаваюча машина, має озброєння, броньований захист, високу маневреність, призначена для використання в мотострілецьких підрозділах сухопутних військ. ДП «КБТЗ» виконує капітальний, регламентований ремонт  та оперативне відновлення (поточний ремонт).

  БТР-80

  Бронетранспортер (ремонт)

   

  БТР-80 бойова колісна плаваюча машина, має озброєння, броньований захист, високу маневреність, призначена для використання в мотострілецьких підрозділах сухопутних військ. ДП «КБТЗ» виконує капітальний, регламентований ремонт  та оперативне відновлення (поточний ремонт).

  Т-72 (ремонт, модернізація Т-72А до виду Т-72АВ)

  Т-72 призначений для вирішення бойових завдань військ в наступі і обороні, як масовий ефективний засіб ведення активних бойових дій на суші в умовах як звичайної, так і ядерної війни.

  Т-72AMT (ремонт, модернізація)

  Т-72AMT - модернізований танк Т-72A призначений для вирішення бойових завдань військ в наступі і обороні, як масовий ефективний засіб ведення активних бойових дій на суші в умовах як звичайної, так і ядерної війни.

  Т-64 (ремонт, модернізація)

   

  Т-64 - Призначений для вирішення бойових завдань військ в наступі і обороні, як масовий ефективний засіб ведення активних бойових дій на суші в умовах як звичайної, так і ядерної війни.

  Двигун В-46 (ремонт)

   

  В-46 – двигун відноситься до класу чотирьохтактних швидкохідних дизелів із рідинним охолодженням, із турбонагнітачем, призначений для встановлення в бойові гусеничні машини.

  Двигун В-84 (ремонт)

   

  В-84 – двигун відноситься до класу чотирьохтактних швидкохідних дизелів із рідинним охолодженням, із турбонагнітачем, призначений для встановлення в бойові гусеничні машини.

  Двигун  УТД-20 (ремонт)

   

  УТД-20 – двигун відноситься до класу чотирьохтактних швидкохідних дизелів із рідинним охолодженням, із турбонагнітачем, призначений для встановлення на транспортні засоби в якості силових агрегатів.

  Двигун  КамАЗ (ремонт)

  КамАЗ двигун відноситься до класу чотирьохтактних швидкохідних дизелів із рідинним охолодженням, із турбонагнітачем, призначений для встановлення на транспортні засоби в якості силових агрегатів.

 2. ДП «Київський бронетанковий завод» має можливість надавати послуги з навчання водіїв, технічного персоналу та персоналу, який обслуговує техніку як в умовах заводу, так і на території замовника.
 3. На ДП «Київський бронетанковий завод» функціонує дільниця з нанесення різних видів гальванічного покриття:  хромування, цинкування, оксидування, свинцювання,луження тощо.
 4.  ДП «Київський бронетанковий завод»  виготовляє понад 1 200 найменувань гумо-технічних виробів.  Виготовлення ГТВ проводиться з гумових сумішей різних  марок, що розрізняються за властивостями і призначенням, що експлуатуються в різних середовищах: в повітрі, електричному полі, різних маслах і паливах, змащеннях. Виготовляються ГТВ в вигляді прокладок, гофрованих чохлів, манжет різних видів і профілів, в тому числі армованих сталевими каркасами, кілець ущільнювачів різних профілів і т.д.     
КИЇВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД © 2014-2015
Дзвоніть нам:+38 (044) 567-86-77
+38 (044) 567-86-61
Наша адреса:02093, Україна, м. Київ,
вул. Бориспільська, 34А